Slide طراحی سایت و سئو خیابان‌ها خلوت‌تر می‌شوند و وبسایت‌ها شلوغتر مشاهده پلن ها اینستاگرام مهم است. اما کسی که فقط در اینستاگرام فعالیت دارد مانند یک دستفروش است. اگر میخواهید مکانی داشته باشید که بتواند اعتماد مخاطب شما را فراهم کند باید وبسایت شخصی خود را داشته باشید. شتابینو همراه شما در راه گسترش کسب و کار آنلاین شما

طراحی سایت و سئو شتابینو

ما در طراحی سایت شتابینو سنگ بنای کسب و کار اینترنتی شما رو اصولی قرار میدیم؛ یعنی چیکار میکنیم دقیقا؟ ما آینده کسب و کار اینترنتی شما رو رصد میکنیم. نیاز های شما در بستر وب رو چه امروز چه در آینده پیدا میکنیم. براشون فکر میکنیم و در طراحی اولیه خودمون لحاظ می کنیم. این یکی از بزرگترین تمایز های شتابینو با دیگران است.

طراحی سایت و سئو

پلن های طراحی سایت و سئو

انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، دانلودی و …

چیتا 1

چیتا 1

سایت‌های شخصی و شرکتی

مناسب شرکت‌ها و سازمان‌ها، رزومه‌های شخصی و بلاگ‌های تخصصی

 • طراحی سایت
 • محتواگذاری اولیه
 • 3 ساعت آموزش مدیریت سایت و سئو
 • 20 روز پشتیبانی همه جانبه
 • مناسب کسب و کارهای کوچک و نوپا

شروع قیمت از

1/500/000 تومان

چیتا 2

چیتا 2

سایت‌های فروشگاهی

مناسب فروش آنلاین انواع محصولات فیزیکی و دانلودی

 • طراحی سایت
 • محتواگذاری اولیه
 • 5 ساعت آموزش مدیریت سایت و سئو
 • 50 روز پشتیبانی همه جانبه
 • مناسب کسب و کارهای متوسط و بزرگ

شروع قیمت از

3/200/000 تومان

چیتا 3

چیتا 3

وبسایت‌های اختصاصی

مناسب برای سایت‌های نوبت‌دهی پزشکی، کلینیک ها و بیمارستان‌ها. سایت‌های خبرگزاری، آگهی، گردشگری و …

 • طراحی سایت
 • محتواگذاری اولیه
 • 1 ماه تولید محتوای بهینه
 • 7 ساعت آموزش مدیریت سایت و سئو
 • 80 روز پشتیبانی همه جانبه
 • هاست و دامنه رایگان
 • مناسب کسب و کارهای بزرگ

شروع قیمت از

4/900/000 تومان

Slide ادامه بده نیاز به سایت ویژه‌تری دارید؟ در صورتی که نیاز به سیستم های مدیریت محتوا و برنامه های اختصاصی برای بیزینس خود دارید، سریعا با تیم شتابینو تماس بگیرید. طراحی سایت شتابینو

پایگاه آنلاین خود را بسازید

تیم حرفه‌ای شتابینو

تیم شتابینو شامل متخصصین طراح گرافیک، طراح سایت، متخصص سئو، متخصص برندسازی و تبلیغات و گروه تولید محتوای تخصصی هستش. برای همینه که میگیم تو همه زمینه ها و همه جانبه سنگ بنای سایت شما رو اصولی قرار میدیم. تیم شتابینو کسب و کار شما رو آنالیز میکنه، طراح های گرافیکش سایت شما رو با در نظر گرفتن ساختار و شخصیت بصری منحصر به فرد در برند سازی و تبلیغات طراحی میکنن. طراحان سایت تمام ریزه کاری ها رو انجام میدن و یه ساختار یکپارچه و مناسب موتور های جستجو و کاربر پسند ایجاد میکنن. در کنار همه اینا متخصصین سئوی شتابینو تمام موارد مورد نیاز شما در آینده کسب و کارتون برای اینکه بتونین بدون نیاز به تغییرات اساسی به رتبه های برتر گوگل برسید رو بررسی میکنن. گروه برند سازی و تبلیغات به همه نیازهای تبلیغاتی شما در سایتتون فکر میکنن و در سایت اجرا می کنند.

اینجوری میشه که بستر کسب و کار شما در اینترنت بسیار حرفه ای آماده میشه و شما میتونین با خیال راحت به سمت جلو حرکت کنین. از سوی دیگه تا آماده سازی سایت شما، تیم تخصصی تولید محتوای شتابینو برای شما براساس اصول تولید محتوا و رعایت بهینه بودن برای موتور های جستجو یا همون سئو محتوا تولید میکنه تا سایت شما بعد از تحویل محتوای اولیه داشته باشه. این موضوع شما رو در ورود به کسب و کار اینترنتی تون کلی جلو میندازه.

ابزاری قدرتمند، خیالی آسوده

طراحی سایت شتابینو

پرقدرت

بهینه

طراحی سایت و سئوی شتابینو

ریسپانسیو

پشتیبانی بینظیر در ادامه طراحی سایت و سئو

تیم طراحی سایت و سئو شتابینو بعد از ارائه سایت شما با تمام مراحل بالا شما رو رها نمیکنه. در ادامه آموزش های لازم درباره ویژگی های مختلف سایت رو در اختیار شما میذاره. حالا میپرسین چه آموزش هایی؟ الان بهتون میگیم. ما در شتابینو مشتری نداریم یعنی کسایی که از خدمات ما استفاده میکنن عضو خانواده شتابینو میشن و ما به اعضای خانوادمون خدمات کوتاه مدت نمیفروشیم. برای همین اون ها رو از امکاناتی که در مراحل طراحی سایت و سئو می تونن استفاده کنن و شاید در ماه های دیگه بهش نیاز پیدا کنن آگاه میکنیم و آموزش بهشون میدیم. این آموزش ها از سئو و تولید محتوا گرفته تا کار با فضاهایی مثل وردپرس، جوملا و… رو شامل میشه. حتی استراتژی تبلیغاتی رو بهشون معرفی می‌کنیم. تو حوزه دیجیتال مارکتینگ و برند سازی راهنماییشون میکنیم و اینجوری اون هارو با آموزش وارد گردونه رقابت کسب وکار اینترنتیشون می‌کنیم. حالا اینکه اونا انتخاب میکنن به عنوان عضو خانواده شتابینو خدماتشون در ماه های آینده بعد از تحویل سایت رو از ما تهیه کنن یا از جاهای دیگه برای ما مسئله بزرگی نیست؛ سوال پیش میاد براتون چرا؟ تو قسمت بعد نگاه خودمون در شتابینو رو نسبت به اعضای خانواده کامل توضیح میدیم.

طراحی سایت و سئوی شتابینو

نگاه ما به اعضای خانواده شتابینو

ما در شتابینو با همه این خدماتی که در بخش طراحی سایت و سئو و پشتیبانی ارائه میدیم شاید به اندازه یکی از این خدمات هزینه دریافت نمی‌کنیم. اما چرا؟ چون ما افتخار میکنیم که سود خودمونو از تعداد مراجعین بالا و اعضای خانواده وفادارمون در شتابینو داریم و این موضوع هر روز مارو در مسیرمون قدرتمندتر میکنه برای همین به مراجعینمون به چشم مشتری نگاه نمیکنیم و اونا رو اعضای خانواده شتابینو می‌دونیم چون همراهیشون رو با ما همیشه حفظ میکنن و وفاداریشون به خدمات ما سود مارو تامین میکنه.

شتابینو هاست و دامنه‌های قدرتمندی از ایران سرور تهیه می‌کند.

فهرست