ابزار های برندسازی چیست؟

ابزار های برندسازی چیست

تمامی افرادی که به فکر یک کسب و کار مستقل و جدید برای خود هستند، به اولین چیزی که فکر میکنند این است که چطور مشتری جدید برای خود پیدا کنند. در واقع برنامه ریزی های مالی و توسعه کار همه ارتباط مستقیم با نحوه جذب مشتری دارد.بی شک پاسخ همه برای این موضوع “تبلیغات” است. تبیلغات هزینه دارد . برای بهتر دیده شدن باید هزینه کرد. اما نکته ای  در این میان معمولا فراموش می شود، زمینه سازی های پیش از تبلیغات است. در واقع بهتر است به این سوال پاسخ دهید: شما دوست دارید بعد از اینکه تبلیغات کردید و مطرح شدید، با چه فاکتورهایی شناخته می شوید؟ رنگ سازمانی شما چیست؟ آیا این رنگ مناسب نوع کسب و کار شماست؟ لوگوی شما بیانگر چه موضوعاتیست؟ آیا هویت بصری ثابت و مستقلی دارید؟ آیا پایگاه آنلاینی برای ارائه خدمات و محصولات خود دارید؟ شخصیت اینستاگرام شما چطور است؟ آیا یک هویت ثابت دارد یا هر پستی که شد در آن ارائه می شود؟ در واقع پیش از تبلیغات باید تلاش کنید تا برند خود را به صورت اصولی و درست بسازید.

اهداف خود را مشخص کنید.

قبل از هر چیز شما باید اهداف خود را مشخص کنید، جامعه هدف را تعیین کنید و برای آن ها برنامه ریزی کنید. حال با تکیه بر این موضوعات شما به یک لوگو نیاز دارید. موضوعی که معرف تمام برند شماست. خیلی از مواقع هیچ توضیحی از برند شما نخواهد بود و تنها چیزی که از شما وجود خواهد داشت، لوگوی شما است. بنابراین باید در گویاترین و ساده ترین حالت ممکن طراحی شده باشد.

در ادامه شما به یک هویت بصری نیاز دارید. به این معنی که رنگ های ثابتی برای برند شما تعریف می شود . بر مبنای آن ها تمام اوراق و المان های ثابت کسب و کار شما مثل سربرگها، کارت ها و .. طراحی می شوند.

حالا نوبت شبکه های اجتماعی است..

در مرحله بعد شما به شبکه های اجتماعی قدرتمندی نیاز دارید تا خیلی سریعتر شما را به دیگران معرفی کنند. چیزی که درباره این شبکه ها از اهمیت زیادی برخوردار است، تولید محتوای مناسب و قدرتمند است. محتوایی که در عین کارآمدی و مفید بودن، جدید و ناب باشد و زیبایی بصری داشته باشد.

تولید محتوای ایستاگرام

اما مهمترین مرحله!

و اما مهمترین قسمت این فرایند داشتن یک پایگاه آنلاین برای معرفی شماست. تفاوتی ندارد که حوزه کاری شما  چیست. هعمیشه به یاد داشته باشید در همین لحظه که شما در حال خواندن این متن هستید، عده ای در هماسیگی شما در حال جستجو در اینترنت برای یافتن خدماتی مثل خدمات شما هستند. از این مهمتر عده ای دیگر از همکاران و رقیبان شما هم در حال ساخت و اجرای وبسایت خود هستند تا در این رقابت پیروز میدان باشند.

همچنان که درباره شبکه های اجتماعی گفتیم، برای وبسایت ها ههم موضوع تولید محتوا از اهمیت زیادی برخوردار است. به قولی، محتوا پادشاه است. اگر می خواهید در کارزار جستجوهای گوگل رتبه بهتری را به دست بیاورید، یکی از کارهای مهمی که باید انجام دهید تولید محتوای مناسب است.

شتابینو با این هدف تاسیس شده است تا تمامی ابزارها و امکاناتی که لازم دارید تا چهره برند خود را تشکیل دهیید را برای شما فراهم کند. از ابتدای کار در کنار شماییم. بسته به اینکه یک کسب و کار پرانرژی نوپا هستید یا از قدمت بیشتری برخوردار هستید، شتابینو پلن های مختلفی برای شما در نظر گرفته است.

می توانید تمام فرایند برندسازی خود را به ما بسپارید. همچنین می توانید فقط بخشی از فرایند کار خود را از ما بخواهید. در هر صورت شتابینو پابه پاب شما در حال انجام وظیفه است.

آموزش برندسازی

اشتراک‌گذاری با دوستان 

اینستاگرام شتابینو
تلگرام شتابینو
آموزش بعدی
چرا طراحی یک وب سایت مهم است؟

حتما بخوانید

فهرست